دسته‌بندی نشده

بهترین ترفندهای بازی فری فایر

بهترین ترفندهای بازی فری فایر

فری فایر از آن دسته بازی‌های آنلاینی است که از زمان انتشار تا به امروز، توانسته است نظر گیمرهای بسیاری را به خود جلب کند و به یکی از بازی‌های بتل رویال محبوب تبدیل شود. در این بازی، شما به همراه 49 بازیکن دیگر، در جزیره‌ای فرود می‌آیید و باید با شکست سایر بازیکنان، به مرحله آخر بازی برسید. استفاده از تکنیک‌های مختلف برای زنده ماندن در این بازی و کسب امتیازهای بالا ضروری است. در این مقاله، به بررسی 5 مورد از ترفندهای فری فایر که می‌تواند شما را به یک بازیکن حرفه‌ای تبدیل کند، خواهیم پرداخت.

در همان ابتدای بازی به سراغ منابع نروید

یکی از بزرگترین اشتباهاتی که بازیکنان فری فایر انجام می‌دهند، این است که در همان ابتدای فرود، به سرعت به سراغ منابع می‌روند که در جزیره قرار دارد. به یاد داشته باشید، همانگونه که شما برای رسیدن به این منابع تلاش می‌کنید، سایر بازیکنان‌ها نیز، همین هدف را دارند. بنابراین صبور باشید و خودتان را همان ابتدا به کشتن ندهید. در طول بازی و با از بین رفتن سایر بازیکنان، امکان دستیابی شما به منابع راحت تر و با آسیب کمتری خواهد بود.

قابلیت نشانه گیری اتوماتیک را فعال کنید

بسیاری از بازیکنان تازه کار فری فایر، معمولا نشانه گیری ضعیفی دارند و نمی‌توانند به درستی به هدف شلیک کنند و در اکثر مواقع، خودشان از سوی سایر بازیکنان آسیب می‌بینند. اگر جزو این دسته از بازیکنان هستید، پیشنهاد می‌کنیم از بخش تنظیمات، قابلیت Default aim precision را فعال کنید و پس از مدتی تمرین کردن و افزایش مهارت خود در نشانه گیری، بدون این قابلیت وارد بازی شوید تا بتوانید با دریافت امتیازات خاص، در میان بازیکنان برتر قرار گیرید.

سنسیویتی بازی را تغییر دهید.

اگر می‌خواهید تجربه بهتری در بازی Garena Free Fire داشته باشید و در مقابل شلیک‌ها سریعتر عمل کنید، بهتر است که Sensitivity بازی را مطابق سخت افزار گوشی خود تغییر دهید. (دقت داشته باشید که ایده گرفتن از سنسیویتی‌های دیگر بازیکنان برتر بد نیست اما به دلیل اهمیت هماهنگی این تنظیمات با سخت افزار گوشی خودتان، از کپی کردن تنظیمات دیگران به صورت کامل خودداری کنید.)

سلاح‌ها و تجهیزات قدرتمند را تهیه کنید.

یکی از ویژگی‌های بازیکنان برتر، در اختیار داشتن تجهیزات و سلاح‌های قوی است. شما می‌توانید با خرید جم فری فایر از سایت‌های معتبر مانند سایت جمانجی و استفاده از آن برای خرید سلاح و تجهیزات، به هر آنچه که برای پیروزی نیاز دارید، دست پیدا کنید. این راه، یکی از مهمترین و بهترین گزینه‌هایی است که می‌تواند باعث موفقیت شما در بازی شود و شما را در میان بازیکنان برتر قرار دهد.

به مپ یا نقشه بازی مسلط باشید

اگر ندانید که کجا می‌جنگید، احتمال آسیب دیدن شما افزایش می‌یابد. نقشه بازی Garena Free Fire را با دقت بررسی کنید و بهترین مکان‌ها برای کمین کردن و دستیابی به موقعیت مناسب برای کشتن سایر بازیکنان یا جمع آوری منابع موجود در بازی را انتخاب کنید. عجله نداشته باشید، صبر در بازی و داشتن یک استراتژی مناسب، کلید موفقیت شما خواهد بود.

سخن پایانی

در بازی‌های بتل رویال مانند فری فایر، داشتن یک استراتژی مناسب، می‌تواند باعث پیروزی شما در میدان نبرد و قرارگیری در میان بازیکنان برتر باشد. این استراتژی، با خرید الماس فری فایر از سایت‌های معتبر مانند جمانجی و استفاده از آن برای تهیه سلاح‌ها و تجهیزات قدرتمند، شناخت نقشه بازی و تسلط بر آن، عجله نکردن در جمع آوری منابع بازی، تقویت مهارت‌های هدف گیری دشمنان و همچنین انتخاب تنظیمات متناسب با سخت افزار گوشی و مواردی از این قبیل انجام می‌شود و در صورت پیاده سازی صحیح همه موارد مطرح شده در آن، احتمال موفقیت شما به صورت شگفت انگیزی افزایش خواهد یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *