دسته‌بندی نشده

چگونه در فری فایر الماس بگیریم؟

چگونه در فری فایر الماس بگیریم؟

یکی از مواردی که بازیکنان زیادی در بازی فری فایر به دنبال آن هستند، دریافت الماس یا جم این بازی است. این آیتم، برای خرید هر سلاح یا امکاناتی که در این بازی نیاز دارید ضروری است و بدون آن، بازی کردن تقریبا بسیار سخت است و نمی‌توانید با سرعت در بازی پیشرفت کنید یا به امتیازات بالا دست پیدا کنید. برای دریافت الماس در فری فایر، سه روش مختلف وجود دارد که در ادامه، به بررسی هر یک از آنها خواهیم پرداخت.

دریافت جم فری فایر از طریق ایردراپ

در طول بازی Garena Free Fire، هدایای مختلفی برای بازیکنان در قالب ایردراپ، ارسال می‌شود. این هدایا، شامل سلاح و تجهیزات مختلفی هستند که با استفاده از آنها، می‌توانید عملکرد بهتری در بازی داشته باشید. در برخی از موارد، در این ایرادراپ‌ها، الماس یا جم نیز برای کاربران قرار داده می‌شود که البته چندان زیاد نیست. دریافت جم از این طریق، اگرچه رایگان است اما زمان زیادی را از شما می‌گیرد تا بتوانید به میزان جم مورد نیاز خود برای خرید آیتم‌های دلخواهتان دست پیدا کنید.

دریافت جم فری فایر از طریق آفرها

در بسیاری از بازی‌های آنلاین، برخی از آیتم‌های موجود در بازی مانند سلاح، تجهیزات و ارزهای درون برنامه‌ای، در قالب آفرها یا پیشنهادات مختلف عرضه می‌شوند. در این پیشنهادات، شما با هزینه کمتری می‌توانید به موارد ارائه شده در بازی دست پیدا کنید. در بازی فری فایر نیز، این آفرها به صورت دوره‌ای برای همه بازیکنان و با مبالغ متفاوت ارائه می‌شود. در این آفرها، امکان خرید جم فری فایر با تعداد قابل توجه و هزینه تقریبا ناچیزی وجود دارد. این روش، یکی از گزینه‌های مناسب برای بازیکنان تازه کار است که با قیمت کمتری، الماس مورد نیاز خود را خریداری کنند.

خرید جم فری فایر

بهترین و مطمئن ترین راه برای دستیابی به جم‌های بازی Garena Free Fire، خرید این جم‌ها است. دو روش متفاوت برای خرید الماس فری فایر وجود دارد که عبارتند از:

  • خرید از طریق فروشگاه

در این روش، از طریق مراجعه به بخش فروشگاه داخل بازی و اتصال به سیستم پرداخت درون برنامه‌ای گوگل پلی یا اپل استور، می‌توانید الماس‌های مورد نیاز خود را خریداری نمایید. متاسفانه به دلیل تحریم‌ها، امکان استفاده از این روش برای کاربران ایرانی وجود ندارد.

  • خرید از سایت‌های معتبر

برای گیمرهای ایرانی، استفاده از این روش، بسیار راحت و کم دردسرتر از روش خرید مستقیم از گوگل پلی یا اپل استور است. در این روش، شما با مراجعه به سایت‌های معتبر ارائه دهنده خدمات خرید جم فری فایر مانند سایت جمانجی، می‌توانید الماس‌های مورد نیاز خود را در کمترین زمان خریداری کرده و بر روی اکانت خود شارژ نمایید.

سخن پایانی

خرید جم در بازی فری فایر و استفاده از آن برای تهیه سلاح‌ها و تجهیزات مورد نیاز شما در این بازی، یکی از مسیرهایی است که می‌تواند در مدت زمان کوتاهی، باعث موفقیت شما در بازی و قرارگیری در میان بازیکنان برتر شود. این جم‌ها، به صورت دلاری در بازی به فروش می‌رسند و با توجه به نوسانات قیمت دلار، این نگرانی برای گیمرهای ایرانی ایجاد می‌شود که هزینه مورد نیاز برای خرید الماس این بازی، گران باشد؛ البته این نگرانی چندان هم بی دلیل نیست. از این رو، پیشنهاد می‌کنیم که خرید خود را از سایت‌های معتبری مانند جمانجی انجام دهید که امکان تهیه جم‌های مورد نیاز شما را، با مناسب ترین قیمت فراهم می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *