دسته‌بندی نشده

آموزش تغییر سرور فری فایر

free fire

بای فری فایر، یکی از متنوع ترین سرورها را در میان بازی‌های بتل رویال دارد. در هر یک از این سرورها، با توجه به منطقه جغرافیایی، امکانات مختلفی در اختیار هر یک از بازیکنان قرار می‌گیرد. به طور مثال، در برخی از سرورها، جوایز بیشتری به بازیکنان داده می‌شود یا اینکه فعالسازی برخی از آیتم‌ها، با جم کمتری امکان پذیر است. همین موارد، باعث می‌شود تا گیمرهای ایرانی، به تغییر سرور فری فایر، به عنوان یکی از راه‌هایی که می‌توانید با حفظ اکانت خودشان، آپشن‌هایی که در سرورهای مختلف ارائه می‌شود را بدست آورند، نگاه کنند.

تغییر سرور فری فایر

برای تغییر سرور در بازی فری فایر، نیازی به انجام مراحل پیچیده ندارید و می‌توانید با طی کردن چند مرحله ساده، سرور خود در این بازی را تغییر دهید. به این منظور، مراحل زیر را طی نمایید:

1- بازی را اجرا کرده و از صفحه اصلی بازی، بر روی آیکون چرخ دنده (بخش تنظیمات یا setting) در سمت راست و بالای صفحه کلیک کنید.

2- در صفحه جدید، از منوی “basic” بر روی گزینه “log out” در پایین و سمت چپ صفحه کلیک کرده تا به طور کامل از بازی خارج شوید. (این مرحله ممکن است چند دقیقه طول بکشد.)

تذکر بسیار مهم: دقت داشته باشید که اگر بازی خود را بر روی جیمیل یا فیسبوک ذخیره نکرده باشید، با خروج شما از بازی، دسترسی شما به اکانتتان به طور کامل قطع می‌شود. بنابراین در صورتی که بازی خود را ذخیره نکرده‌اید، پیش از خروج از بازی و اقدام به تغییر سرور فری فایر، حتما بازی خود را بر روی جیمیل یا فیسبوک ذخیره کنید.

3- VPN خود را روشن کرده و کشور دلخواه خود را از لیست کشورهای ارائه دهنده انتخاب کنید. (دقت داشته باشید که در برخی از کشورها مانند اندونزی، سرورهای فری فایر پینگ بالاتری دارند و دسترسی شما به بازی کندتر خواهد شد، لذا از انتخاب این دسته از سرورها خودداری کنید.)

4- بازی Garena Free Fire را اجرا کرده و از بخش Access From، کشوری که در VPN انتخاب کرده بودید را مجددا از لیست سرورهای بازی انتخاب کنید.

5- سپس با مشخصات اکانت خود وارد بازی شوید و پس از انتخاب جنسیت و سایر مشخصات خواسته شده، از بازی در سرور جدید لذت ببرید.

توجه: از بین سرورهای موجود در بازی، سرورهای آمریکا، اروپا، برزیل، تایوان، تایلند و سنگاپور، نسبت به بقیه سرورهای این بازی دارای سرعت بیشتری هستند؛ دقت داشته باشید که در هنگام تغییر سرور فری فایر، حتما باید نام کشور انتخاب شده در VPN و سرور انتخاب شده در بازی با یکدیگر یکسان باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *