دسته‌بندی نشده

بهترین گیمر های فری فایر در جهان

بهترین گیمر های فری فایر در جهان

بازی فری فایر آنچنان مانند بازی پابجی موبایل گیمر های بزرگ ندارد. اما همچنان در فری فایر نیز گیمر هایی وجود دارد که بسیار حرفه ای هستند و میتوان از آنها به عنوان بهترین گیمرهای بازی فری فایر نام برد. در این مقاله ما 5 عنوان از بهترین گیمرهای این بازی را به شما معرفی می کنیم.

جاش از تیم TSG

TSG Jash یکی از بهترین بازیکنان فری فایر است. این بازیکن در رتبه اول جهان قرار دارد. او بخشی از تیم TSG است و مردم اغلب او را با TSG Ritik مقایسه می کنند که یکی دیگر از بازیکنان نمونه فری فایر و دوست نزدیک او است. تیم TSG یکی از دو تیمی بود که در دعوتنامه Free Fire Asia در سال گذشته دعوت شد.

رایستر

RAISTAR، که او نیز اهل هند است، بدون شک سریعترین بازیکن فری فایراست. به شکلی که برخی از مردم به دلیل سرعت باورنکردنی اش فکر می کنند که او یک ربات است. شما حتی نمی توانید بدانید که او چه زمانی شما را از راه دور به طرز ماهرانه ای خواهد کشت. حتی در نبرد یک به یک، به دلیل حرکت سریع و هدف دقیق، مورد ترس بسیاری قرار می گیرد. Raistar نرخ بالای هدشات 63% دارد. او بیشتر به خاطر مبارزات میان بردش شناخته می شود.

رایستر

سودیپ سارکر

در فصل 12 سازی سودیپ در بین 22 نفر برتر بازی فری فایر در جهان قرار داشت. سودیپ در مبارزات نردیک بسیار متبحر است و سرعت مناسبی دارد. او یک بازیکن استراتژیک است، که برای کشتن و در نهایت پیروز شدن بازی می کند. همچنین شما میتوانید ویدئوهای استریم این بازیکن را در چنل یوتیوب آن مشاهده کنید.

سودیپ سارکر

سابیر

سابیر نیز یکی از بهترین پلیر های فری فایر از هند است. او در گروه BOSS بازی می کند و در مبارزات طولانی بسیار هوشمندانه عمل می کند. او زمانی در فصل 10 بازی 11703 امتیاز به دست آورد، در همان فصل این بازیکن رتبه برتر را به خود اختصاص داد.

سلطان پراسلو

سلطان پراسلو

این بازیکن یکی از بهترین گیمر های فری فایر از سرور اندونزی است. او به گروه و تیم HEROIC تعلق دارد. از نظر بسیاری از کاربران سلطان پراسلو بهترین پلیر فری فایر در جهان است. این بازیکن در چنل یوتیوب خود نیز 9.5 میلیون سابسکرایبر دارد.

جمع بندی پایانی

شما نیز میتوانید به یکی از بهتری پلیر های فری فایر در جهان تبدیل شوید. اما برای انجام این کار قطعا نیاز است در مدت زمان زیادی مهارت های خود را ارتقا دهید. شما میتوانید با یادگیری ترفند های مختلف به یکی از بهترین گیمر های فری فایر در جهان تبدیل شوید و با بزرگان این حوزه رقابت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *