دسته‌بندی نشده

روش نصب بازی فری فایر بر روی کامپیوتر

روش نصب بازی فری فایر بر روی کامپیوتر

Garena Free Fire یکی از محبوب ترین بازی های موبایل در جهان است. این بازی یک تجربه سنتی بتل رویال را فراهم می کند که به بازیکنان اجازه می دهد یک تیم تشکیل دهند یا به صورت انفرادی در میدان نبرد حاضر شوند. هدف شما در این بازی این است که آخرین بازمانده در جزیره مرگ باشید. در این مقاله روش نصب بازی فری فایر بر روی کامپیوتر را به صورت گام به گام آموزش می دهیم.

مرحله اول:

اول از همه شما باید یک موتور شبیه ساز اندروید را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید. شما میتوانید نرم افزار BlueStacks را نصب کنید و از این شبیه ساز استفاده کنید.

برای نصب این نرم افزار به سایت اصلی رفته و بر روی کلید دانلود کلیک کنید.

شما در این صفحه دو کلید سبز رنگ و آبی رنگ را مشاهده می کنید شما باید با توجه به مشخصات سیستم خود اقدام به نصب یکی از این دو ورژن کنید.

مرحله اول نصب

مرحله دوم :

پس از نصب نرم افزار شبیه ساز شما باید نرم افزار شبیه ساز اندروید را پیکربندی کنید. پس از ورود به نرم افزار یک جیمیل ایجاد کنید تا بتوانید از تمامی مزایای این نرم افزار جذاب برخوردار شوید.

مرحله سوم:

پس از ساخت جیمیل و فعالسازی برنامه شما باید به فروشگاه پلی بروید و اقدام به دانلود بازی فری فایر کنید. توجه داشته باشید که روش نصب بازی فری فایر در این مرحله کاملا شبیه نصب این بازی بر روی گوشی های اندروید بوده و میتوانید از آموزش نصب بازی فری فایر نیز استفاده کنید.

مرحله سوم نصب

مرحله چهارم:

در این مرحله شما میتوانید پس از دانلود بازی وارد بازی شوید و مشخصات حساب خود را وارد کنید. پس از این شما میتوانید به راحتی از کامپیوتر خود برای اجرای بازی فری فایر استفاده کنید.

جمع بندی پایانی

شما با استفاده از یک شبیه ساز اندروید بر روی کامپیوتر توانستید بازی فری فایر را نصب کنید. توجه داشته باشید شما با استفاده از این نرم افزار می توانید تمامی نرم افزار های اندرویدی را بر روی لپ تاپ یا کامپیوتر خود نصب کنید و از آن لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *