دسته‌بندی نشده

چگونه اسم خود را در فری فایر عوض کنیم

Garena-Free-Fire

تمام بازیکنان بازی فری فایر، باید در هنگام ثبت نام خود در این بازی، باید نام کاربری یا IGN اختصاصی خود را ایجاد کنند. این نام، علاوه بر اینکه شما را از دیگر بازیکنان متمایز می‌کند، می‌تواند از لحاظ زیبایی نیز تاثیر بسزایی در پیدا کردن هم تیمی‌های قدرتمند برای شما داشته باشد. برخی از بازیکنان، پس از مدتی تصمیم به تغییر نام کاربری در فری فایر و انتخاب نام بهتری بگیرند اما با تصور اینکه این کار سخت یا حتی امکان پذیر نیست، به سراغ آن نروند. باید بگوییم که تغییر نام در بازی فری فایر، بسیار ساده تر از چیزی است که فکر می‌کنید و تنها با چند مرحله، می‌توانید نام خود را در این بازی عوض کنید.

free fire
free fire game
free fire game

تغییر نام کاربری در بازی فری فایر با پرداخت جم

برای تغییر نام کاربری یا IGN خود در بازی Garena Free Fire، دو راه حل در پیش روی شما خواهد بود. در روش اول، شما می‌توانید با پرداخت 390 جم یا الماس، نام خود را به هر نام دلخواهی که دوست دارید، تغییر دهید. به این منظور، مراحل زیر را طی نمایید:

1- بازی را اجرا کرده و از صفحه اصلی بازی، بر روی پروفایل خود در سمت چپ و بالای صفحه کلیک کنید.

2- در صفحه جدید، بر روی آیکون “Change Name” که در زیر نام کاربری فعلی شما قرار دارد، کلیک کرده تا امکان تغییر نام برای شما فراهم شود.

3- در کادر ظاهر شده، نام دلخواه خود را وارد کرده و پس از اطمینان از درج صحیح و کامل نام دلخواه خود، بر روی آیکون پایین صفحه ضربه زده تا پس از برداشت 390 جم از حساب شما، نام کاربری تغییر یافته برای شما اعمال شود. (در صورتی که مقدار جم موجود در حساب شما کافی نیست، می‌توانید از طریق خرید سریع جم فری فایر از فروشگاه سایت جمانجی، الماس‌های مورد نیاز خود را به سرعت و با قیمت مناسب دریافت کنید.)

Change Name free fire

تغییر نام کاربری در بازی فری فایر از طریق کارت تغییر نام

اگر تمایل به هدر دادن 390 الماس برای یک تغییر نام در این بازی ندارید، می‌توانید با خرج کردن تعداد کمتری از الماس و خرید کارت تغییر ID، نام کاربری خود را تغییر دهید. به این منظور، مراحل زیر را دنبال کنید.

1- بازی را اجرا کرده و از صفحه اصلی بازی، وارد بخش فروشگاه شوید.

2- در این بخش، وارد سر برگ “Redeem” شده و “Guild Token” را انتخاب کنید.

3- از لیست نمایش داده شده، “Name Change Card” را انتخاب کرده و با کلیک بر روی دکمه “Exchange” و “OK”، اجازه برداشت 29 جم از حساب خود را صادر کرده و خرید خود را نهایی کنید.

4- طبق مراحل روش اول، نام خود را در بازی تغییر دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *