دسته‌بندی نشده

چگونه در گارنا فری فایر لباس و آیتم بخریم؟

چگونه در گارنا فری فایر لباس و آیتم بخریم؟

در بازی فری فایر، امکانات مختلفی در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد؛ یکی از این امکانات، لباس یا اسکین و آیتم‌هایی است که می‌توانید با استفاده از آنها، ظاهر بازیکن خود را جذاب کنید و در میان سایر بازیکنان در این بازی، بهتر شناخته شوید. بدست آوردن هر یک از لباس‌های دلخواه در این بازی، از چند روش مختلف امکان پذیر است که در ادامه، به معرفی هر یک از آنها می‌پردازیم.

گردونه شانس

چرخاندن گردونه شانس، یکی از راه‌هایی است که شما می‌توانید با استفاده از آن، به لباس‌ها یا اسکین‌های خاص در بازی Garena Free Fire دست پیدا کنید. البته برای استفاده از این گردونه، باید تعداد خاصی از الماس یا جم این بازی را صرف کنید که معمولا ارزشش را دارد و با خرید الماس فری فایر و بکارگیری آن برای چرخاندن گردونه، می‌توانید لباس‌های خاصی که به صورت مستقیم در فروشگاه عرضه نمی‌شوند را تهیه نمایید.

شرکت در رویدادها

اگر در بازی فری فایر به بخش فروشگاه مراجعه کنید، با انبوهی از لباس‌هایی مواجه می‌شوید که در دسته بندی عرضه می‌شوند. دسته بندی اول (بخش Normal در فروشگاه)، مربوط به لباس‌هایی است که به صورت رایگان از ابتدا تا انتهای برگزاری یک رویداد در اختیار بازیکنانی که به آن رویداد پیوسته‌اند قرار می‌گیرند و پس از پایان رویداد قفل می‌شوند و باید با خرید جم فری فایر و استفاده از آن برای خرید این لباس‌ها، قفل آنها را باز کنید.

دسته بندی دوم (بخش New)، شامل تمامی لباس‌های جدیدی است در بازی عرضه شده است. دستیابی به این لباس‌ها، صرفا با خرید از طریق الماس یا جم امکان پذیر است و در تمامی زمان‌ها قابل دسترسی برای کاربران خواهند بود.

جمع آوری توکن

در زمان برگزاری رویدادهای مختلف در بازی فری فایر، توکن‌های خاصی در بازی وجود دارد که با جمع آوری تعداد مشخصی از آنها، می‌توانید لباس‌های خاصی را بدون هزینه تهیه کنید.

استفاده از چیت در بازی فری فایر

تقلب یا چیت در بازی‌های آنلاین، معمولا دردسر دارد و می‌تواند حتی منجر به بن شدن اکانت شما شود و توصیه می‌کنیم که به هیچ وجه از این راه در بازی Garena Free Fire استفاده نکنید. با این حال، برخی از بازیکنان ترجیح می‌دهند که به جای استفاده از راه‌های ایمن تر مانند خرید لباس و آیتم در فری فایر با استفاده از جم و الماس با به کار بردن برنامه‌های تقلب، به تجهیزات، لباس‌ها و سلاح‌های دلخواه خود دست پیدا کنند. با این روش، معمولا نیازی به خرید جم فری فایر ندارید و الماس شما بی نهایت می‌شود اما با توجه به ریسک بالای آن و احتمال از بین رفتن تمام زحمات شما در بازی، پیشنهاد می‌کنیم که آن را انجام ندهید.

خرید جم فری فایر

امن ترین و بهترین راه برای بدست آوردن هر لباس و اسکین دلخواه شما در این بازی، خرید الماس فری فایر و استفاده از آن برای خرید لباس در این بازی است. شما می‌توانید این جم‌ها را به تعداد دلخواه و با قیمت مناسب از سایت‌های معتبری مانند جمانجی تهیه کرده و از آنها برای خرید لباس‌هایی که در نظر دارید استفاده کنید.

سخن پایانی

همه گیمرها دوست دارند که در بازی‌های مورد علاقه خودشان، خاص باشند و در میان سایر بازیکنان، به صورت متفاوت تری دیده شوند. برای ایجاد این تفاوت، استفاده از روش‌های مختلفی مانند بکارگیری تاکتیک‌های ویژه، در اختیار داشتن سلاح‌های قوی و همچنین داشتن یک ظاهر جذاب با استفاده از لباس‌های مختلف ارائه شده در این بازی، می‌تواند بسیار موثر باشد. دسترسی به آیتم‌هایی مانند سلاح‌های قوی یا اسکین‌های خاص و جذاب، از طریق خریدهای درون برنامه‌ای توسط جم یا الماس امکان پذیر است. از آنجایی که امکان خرید جم (الماس)Garena Free Fire از طریق سیستم خرید گوگل پلی یا اپ استور برای کاربران ایرانی امکان پذیر نیست، باید از طریق روش‌های دیگری مانند خرید از سایت‌های داخلی، جم مورد نیاز خود را تهیه کنید. در سایت‌هایی مانند جمانجی، علاوه بر امکان خرید جم فری فایر در حجم‌های مختلف، می‌توانید با قیمت مناسب جم‌های مورد نیاز خود را تهیه کنید و در اسرع وقت، آنها را بر روی اکانت خود داشته باشید و برای تهیه لباس‌ها یا سایر آیتم‌های دلخواهتان، از آنها استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *